III Niedziela Wielkanocna

1. Dziś I Niedziela. Msze św. w porządku niedzielnym. O 16.30 nabożeństwo majowe. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

2. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla dzieci przygotowujących się do rocznicy I Komunii św. i ich rodzin.

4. W tym tygodniu po wieczornej Mszy św. spotkania egzaminujące dla przygotowujących się do bierzmowania: we wtorek dla III klas Gimnazjum, a w czwartek dla VIII klas Szkoły Podstawowej.

5. W środę Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Patrona Polski.

6. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z nabożeństwem majowym.

7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. O 11.00 Rocznica I Komunii świętej. O godz. 14.30 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej.

8. Zapisu na oazę wakacyjną dla dzieci i młodzieży można dokonać w kancelarii parafialnej do 14 maja. Szczegółowe informacje dotyczące turnusów można uzyskać w kancelarii parafialnej lub na stronie internetowej.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Wojska Polskiego, numery parzyste od 22 do 36.