Intencje mszalne

9 – 23 czerwca 2019 r.

09/06/2019 Zesłanie Ducha Świętego
07:00 Za parafian
09:00 + Natalia Fil
09:00 + Stanisław Wanat (greg. – poza parafią)
11:00 + Władysław i Karolina Frączek
11:00 + Janina Sajdak (greg. – poza parafią)
17:00 + Elżbieta Myśliwiec – od Katarzyny, Daniela i Aleksandra Nachmanów
10/06/2019 Poniedziałek
07:00 + Barbara Łabaziewicz – od rodziny Świątków
09:00 O szczęśliwą operację
17:00 + Cecylia Buczkowska – od sąsiadów Tutajów z rodziną
17:00 + Waleria Janas – od brata Romana z żoną
17:00 + Janina Sajdak (greg. – poza parafią)
17:00 + Stanisław Wanat (greg. – poza parafią)
11/06/2019 Wtorek
07:00 + Władysława Baca – od siostrzenicy Iwony z mężem i dziećmi
18:00 + Elżbieta Myśliwiec – od sąsiadów z Chlebnej: Doroty i Michała
18:00 + Józefa Dzik – od rodziny Andrzejaków
18:00 + Janina Sajdak (greg. – poza parafią)
18:00 + Stanisław Wanat (greg. – poza parafią)
12/06/2019 Środa
07:00 + Mariusz Stój – od kolegów i koleżanek z klasy córki Weroniki
18:00 + Danuta Kusz – od syna z żoną
18:00 + Stanisław Bajorek – od wnuczki Marty z mężem
18:00 + Janina Sajdak (greg. – poza parafią)
18:00 + Stanisław Wanat (greg. – poza parafią)
13/06/2019 Czwartek
07:00 + Natalia Pietraszek – od wnuka Bartosza
19:00 Za parafian i w intencjach zanoszonych przez wstawiennictow Matki Bożej Fatimskiej
19:00 + Karol i Wiktoria Lupa
19:00 + Elżbieta Myśliwiec – od rodziny Kamińskich i Łonickich
19:00 + Janina Sajdak (greg. – poza parafią)
19:00 + Stanisław Wanat (greg. – poza parafią)
14/06/2019 Piątek
07:00 + Józefa Dzik – od rodziny Filów
07:00 + Stanisław Bajorek – od chrześniaka Tomasza Bajorka
18:00 + Natalia Pietraszek – od wnuczki Ewy z rodziną
18:00 + Janina Sajdak (greg. – poza parafią)
18:00 + Stanisław Wanat (greg. – poza parafią)
15/06/2019 Sobota
07:00 + Elżbieta Myśliwiec – od przyjaciółki Anny wraz z rodziną Berkowiczów
18:00 + Władysław Forystek – od siostry Zofii z mężem
18:00 + Dominik Kozioł – od kolegów i koleżanek z IIIe LO w Kołaczycach
18:00 + Janina Sajdak (greg. – poza parafią)
18:00 + Stanisław Wanat (greg. – poza parafią)
16/06/2019 Niedziela Trójcy Przenajświętszej
07:00 + Irena i Franciszek Kędzior
09:00 + Marcin i Jan Babraj w 11 rocz. śmierci
09:00 + Stanisław Wanat (greg. – poza parafią)
11:00 + Kazimierz Maczuga w 1 rocz. śmierci – od żony i dzieci z rodzinami
11:00 + Janina Sajdak (greg. – poza parafią)
17:00 + Dominik Kozioł w 1 rocz. śmierci – od narzeczonej Dominiki wraz z ojcem
17/06/2019 Poniedziałek
07:00 + Stanisław Bajorek – od Andrzeja Bajorka z rodziną
18:00 + Dominik Kozioł – od kolegów z “Orła Białego”
18:00 + Władysława Baca – od sąsiadów Śmietanów (poza parafią)
18:00 + Janina Sajdak (greg. – poza parafią)
18:00 + Stanisław Wanat (greg. – poza parafią)
18/06/2019 Wtorek
07:00 + Natalia Pietraszek – od wnuków Barbary i Pawła
18:00 + Maria Ignarska – od siostry Janiny z rodziną
18:00 + Władysława Baca – od sąsiadów (poza parafią)
18:00 + Janina Sajdak (greg. – poza parafią)
18:00 + Stanisław Wanat (greg. – poza parafią)
19/06/2019 Środa
07:00 + Elżbieta Myśliwiec – od Aleksandra Wanata
18:00 + Natalia Pietraszek – od wnuka Michała z żoną Joanna
18:00 + Dominik Kozioł – od instruktora Piotra
18:00 + Mieczysław Klocek (greg. – poza parafią)
18:00 + Stanisław Wanat (greg. – poza parafią)
20/06/2019 Boże Ciało
07:00 + Waleria Janas – od chrześnicy Teresy z rodziną
09:00 + Maria Ignarska – od siostry Władysławy z rodziną
09:00 + Stanisław Wanat (greg. – poza parafią)
11:00 Za parafian
11:00 + Stanisław Bajorek – od chrześniaka Łukasza Ryznera z rodziną
11:00 + Felicja Jaskot – od wnuka Mateusza z żoną
11:00 + Mieczysław Klocek (greg. – poza parafią)
17:00 + Bernadeta Łysogórska – od bratanicy Lucyny z rodziną
21/06/2019 Piątek
07:00 + Władysław Forystek – od siostry Krystyny z synami
18:00 + Stanisław Bajorek – od chrześniaka Dariusza
18:00 + Władysława Baca – od Ryszarda  z rodziną z Zarzecza (poza parafią)
18:00 + Mieczysław Klocek (greg. – poza parafią)
18:00 + Stanisław Wanat (greg. – poza parafią)
22/06/2019 Sobota
07:00 + Waleria Janas – od bratanicy Marty i Andrzeja Fugiel z dziećmi
18:00 O błogosławieństwo Boże dla ks. Prałata Jana – od rodziny i przyjaciół śp. Stanisława Wanata
18:00 + Władysława Baca – od przyjaciół Żebrackich z Zarzecza (poza parafią)
18:00 + Mieczysław Klocek (greg. – poza parafią)
18:00 + Stanisław Wanat (greg. – poza parafią)
23/06/2019 XII Niedziela Zwykła
07:00 O Boże błogosławieństwo dla członków i ich rodzin z Róży św. Jana Chrzciciela
09:00 + Ryszarda Korczykowska – od rodziny
09:00 + Stanisław Wanat (greg. – poza parafią)
11:00 + Stanisław, Karolina i Tadeusz Kosiba
11:00 + Mieczysław Klocek (greg. – poza parafią)
17:00 + Władysław Jakubowski z okazji imienin i rocz. urodzin

Hits: 3418