Zesłanie Ducha Świętego

1. W związku z przygotowaniami do Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie, dzisiaj po Mszy św. odmawiamy modlitwę o pobudzenie u młodzieży ducha wiary i doświadczenia żywej wspólnoty Kościoła.

2. Nabożeństwa majowe w dni powszednie codziennie po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy.

3. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.

4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.

5. Także w środę o godz. 18.00 spotkanie dla uczniów klas IV i ich rodziców poświęcone przygotowaniu rocznicy I Komunii św. Serdecznie zapraszamy.

6. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. O 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z nabożeństwem majowym.

7. W piątek po wieczornej Mszy św. próba dla młodzieży z klasy VIII przed zbliżającym się bierzmowanie.

8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Przenajświętszej.

9. Ruch Apostolstwa Młodzieży organizuje wakacyjne turnusy dla młodzieży w Majdanie Sopockim i Katanii. Szczegółowe informacje można znaleźć na tablicy ogłoszeń.

10. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy rodziców i młodzież, która 1 czerwca przyjmie sakrament bierzmowania.