Wniebowstąpienie Pańskie

1. Dziś o godz. 16.30 nabożeństwo majowe. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na Katolickie Radio Via.

2. Nabożeństwa majowe w dni powszednie codziennie po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy.

3. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla rodziców młodzieży z klas VIII przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z nabożeństwem majowym.

5. W czwartek przypada 21 rocznica sakry biskupiej Księdza Biskupa Jana Wątroby. Szczególnie w tym dniu pamiętajmy w modlitwie w intencji Pasterza naszej diecezji.

6. W sobotę w rzeszowskiej katedrze odbędą się święcenia kapłańskie 6 diakonów naszego rzeszowskiego Seminarium. Polecajmy ich Bogu w naszych modlitwach.

7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie okresu wielkanocnego.

8. Duszpastersko Liturgicznej Służby Ołtarza w czasie wakacji zaprasza do uczestnictwa w turnusach wakacyjnych, które odbędą się w domu rekolekcyjnym w Kotani. Szczegółowe informacje można znaleźć na tablicy ogłoszeń.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Kolejowej, nr. domów: 2, 4, 4a, 6, 9 i 10.