XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś o godz. 14.30 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej. Po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św.

2. Również dzisiaj obchodzimy XX Dzień Papieski. Z tej okazji przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek na żywy pomnik Jana Pawła II, czyli stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

3. We wtorek przypada ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.30 zostanie odprawiona uroczysta Msza św., a po niej procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej połączona z modlitwą różańcową. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału. Prosimy zabrać ze sobą na procesję świece.

4. Również we wtorek po wieczornej Mszy świętej i Nabożeństwie Fatimskim spotkanie dla uczniów klas VII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

5. W środę na Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu. Również w środę o godz. 17.00 SS. Wizytki zapraszają na Odpust Św. Małgorzaty Marii Alacoque.

6. W piątek wypada 42 rocznica wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzież KSM-u.

7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień Misyjny. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na cele misyjne.

8. Także na przyszłą niedzielę planowane jest coroczne liczenie wiernych: zarówno biorących udział we Mszy św. jak i przystępujących do Komunii św.

9. W piątek, 23 października, będziemy gościć w naszej parafii relikwie św. Jana Pawła II, które peregrynują po wybranych parafiach naszej diecezji. Bliższe informacje na ten temat zostaną podane w przyszłym tygodniu.

10. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Klasztornej, numery domów: 29, 31, 39, 41, 55g, 55i oraz 55j.