XXVII Niedziela Zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św.

2. W poniedziałek święto św. Faustyny Kowalskiej i Uroczystość Odpustowa w naszej parafii. Msze św. O godz. 7.00, 9.00 i po południu o godz. 18.00 suma odpustowa. O godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe. Zachęcamy do uczczenia naszej patronki i licznego udziału w odpuście.

3. We wtorek po wieczornej Mszy świętej spotkanie dla uczniów klas VIII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

4. W środę na Mszy św. Nowenna do Matki Bożej i spotkanie grupy Emaus.

5. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzież KSM-u.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 na plebani spotkanie Akcji Parafialnej.

8. Również w przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XX Dzień Papieski pod hasłem Totus Tuus. Z tej okazji przed kościołem będzie prowadzona zbiórka do puszek na żywy pomnik Jana Pawła II, czyli stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

9. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Klasztornej, numery domów: 15, 16, 18a, 19a, 21, 21a, 23, 25 i 27.