XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś o godz. 14.30 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej.

1. Również dzisiaj przeżywamy XIX Dzień Papieski. Z tej okazji przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek na żywy pomnik Jana Pawła II, czyli stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

2. Także dzisiaj przypada ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 17.00 uroczysta Msza św., a po niej procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej z modlitwą różańcową. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału. Prosimy zabrać ze sobą na procesję świece.

3. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie codziennie o godz. 17.30, a po nim Msza św.

4. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII.

5. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.

6. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W piątek święto św. Łukasza- patrona służby zdrowia. W tym dniu będziemy się modlić podczas nabożeństwa różańcowego w intencji wszystkich pracowników służby zdrowia.

8. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży KSM-u.

9. W przyszłą niedzielę – III niedziela miesiąca. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na spłatę organów w kościele. Aktualnie zebraliśmy ponad połowę potrzebnej sumy, za co wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Pod koniec listopada zostanie wykonany prospekt organowy, który dopełni efektu brzmieniowego i estetycznego organów.

10. Także w przyszłą niedzielę odbędzie się coroczne liczenie wiernych: zarówno biorących udział we Mszy św. jak i przystępujących do Komunii św. W tym dniu rozpoczynamy również Tydzień Misyjny w Kościele.

11. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy Leśnej numery: 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 5, 5a, i 7.