XXVII Niedziela Zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie i zmiana tajemnic różańcowych. Po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe.

2. Przez cały październik, w dni powszednie o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa różańcowe.

3. W poniedziałek na Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie i rozdanie różańców dla dzieci z klas III, a później spotkanie dla tych dzieci i ich rodziców w ramach przygotowania do I Komunii św.

4. We wtorek o godz. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

5. W środę święto św. Faustyny Kowalskiej i Uroczystość Odpustowa w naszej parafii. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i po południu o godz. 18.00 suma odpustowa. O godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe połączone z Nowenną do Matki Bożej. Zachęcamy do uczczenia św. Faustyny – naszej patronki i licznego udziału w odpuście.

6. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W tym tygodniu wypada I czwartek i I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

8. W sobotę po Mszy św. młodzieżowe spotkanie KSM-u.

9. W przyszłą niedzielę na plebani o godz. 15.00 spotkanie Akcji Katolickiej. W tym dniu będziemy także obchodzić Niedzielę św. Franciszka poświęconą szczególnej modlitwie o zachowanie dzieła stworzenia.

10. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Wiśniowej, nr. domów: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9 i 10.

Zaproszenie:

5 października o godz. 11.00 na jasielskim rynku zostanie otwarta wystawa: „Jan Paweł II – orędownik Bożego Miłosierdzia”, która będzie czynna do 4 listopada. Zachęcamy do jej obejrzenia.