XXVI Niedziela Zwykła

1. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Z tej okazji przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na Katolickie Radio Via.

2. Także dzisiaj prowadzone jest coroczne liczenie wiernych biorących udział w niedzielnej Mszy św. i przyjmujących Komunię św. W związku z tym prosimy wolniej wychodzić z kościoła, aby liczący mogli wszystkich policzyć.

3. Po południu o godz. 15.00 na plebani odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszamy.

4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Nabożeństwa te, w dni powszednie, rozpoczynamy o godz. 17.30, a po nich będzie odprawiana Msza św. Zachęcamy do licznego udziału w różańcu dzieci, młodzież jak i dorosłych.

6. Również w piątek na Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie i rozdanie różańców dla dzieci z klas III, a później spotkanie dla tych dzieci i ich rodziców w ramach przygotowania do I Komunii św.

7. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00. Nabożeństwo pierwszo-sobotnie o godz. 17.00.

8. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie KSM-u dla młodzieży z klasy VIII i starszej.

9. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie i zmiana tajemnic różańcowych. Po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe. W tym dniu także przed kościołem będzie prowadzona zbiórka na rzecz ciężko chorej dziewczynki z Ukrainy Sofii Palij potrzebującej specjalistycznego leczenia zagranicznego. W miarę możliwości zachęcamy do ofiarności.

10. Spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z klasy VIII w następnym tygodniu we wtorek (5 października) o godz. 18:00.

11. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Granicznej, numery domów: 1, 5, 5b, 9, 12c, 13, 15, 17 i 17a.