XXV Niedziela Zwykła

1. Dziś III niedziela miesiąca – składka na prace inwestycyjne w naszej parafii.

2. We wtorek o godz. 18:30 spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z klasy VII wraz z rodzicami.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy chłopców z klasy czwartej lub starszych wraz z rodzicami na spotkanie dla kandydatów na ministrantów, które będzie miało miejsce w kościele.

5. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie KSM-u dla młodzieży z klasy VIII i starszej.

6. W przyszłą niedzielę Kościół w Polsce będzie obchodził 55. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Z tej okazji przed kościołem prowadzona będzie zbiórka do puszek na Katolickie Radio Via.

7. Także w przyszłą niedzielę odbędzie się coroczne liczenie wiernych biorących udział w niedzielnej Mszy św. i przyjmujących Komunię św.

8. Również w przeszłą niedzielę o godz. 15.00 na plebani odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszamy.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Granicznej, numery domów: 6, 8, 12, 12b, 14, 14a i 16.