Ogłoszenia Parafialne

XXVII

1. Dziś I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie i zmiana tajemnic różańcowych. Po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe.

2. Przed kościołem prowadzona jest zbiórka na rzecz ciężko chorej dziewczynki z Ukrainy Sofii Palij potrzebującej specjalistycznego leczenia zagranicznego. W miarę możliwości zachęcamy do ofiarności.

3. We wtorek święto św. Faustyny Kowalskiej i Uroczystość Odpustowa w naszej parafii. Msze św. O godz. 7.00, 9.00 i po południu o godz. 18.00 suma odpustowa. O godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe. Zachęcamy do uczczenia naszej patronki i licznego udziału w odpuście.

4. Także we wtorek o godz. 18:00 spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z klasy VIII.

5. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej i w salce parafialnej spotkanie grupy Emaus. Serdecznie zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją wiedzę biblijną i religijną.

6. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej.

8. Również w przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XXI Dzień Papieski. Wzorem lat ubiegłych z tej okazji przed kościołem będzie prowadzona zbiórka do puszek na żywy pomnik Jana Pawła II, czyli stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Granicznej, numery domów: 18, 18a, 22, 23, 24, 24e i 26.

Hits: 263