XXV Niedziela Zwykła

1. We wtorek o godz.18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII. Serdecznie zapraszamy.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej, a po niej spotkanie grupy biblijnej Emaus. Serdecznie zapraszamy.

3. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W przyszłą niedzielę – I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie oraz zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe.

5. Przypominamy również, że w przyszłą niedzielę w godz. od 8.00 do 12.00 na parkingu przy kościele odbędzie się piknik prozdrowotny z zakresu chorób urologiczno-onkologicznych. Zachęcamy do skorzystania.

6. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Rzecznej, numery domów: 17a, 18b, 21, 22 i 23 oraz ul. Lichtarz, numery domów 4 i 6.