XXVI Niedziela Zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie oraz zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe.

2. Przypominamy też, że na parkingu przy kościele trwa piknik prozdrowotny z zakresu chorób urologiczno-onkologicznych. Zainteresowanych zachęcamy do skorzystania z tej oferty.

3. Przez cały październik w dni powszednie, nabożeństwa różańcowe będą o godz. 17.30. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

4. W poniedziałek na Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie i rozdanie różańców dla dzieci z klas III, a później spotkanie dla tych dzieci i ich rodziców w ramach przygotowania do I Komunii św.

5. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII.

6. W środę Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W czwartek święto św. Faustyny Kowalskiej i Uroczystość Odpustowa w naszej parafii. Msze św. o godz. 7.00 i po południu o godz. 18.00 suma odpustowa. O godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe. Zachęcamy do licznego udziału w odpuście.

8. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

9. W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy młodzież z klasy VII i starszą na spotkanie KSM-u

10. Nabożeństwo pierwszo-sobotnie o godz. 17.00.

11. W przyszłą niedzielę odbędzie się w Jaśle różaniec ulicami miasta. Rozpoczęcie o 14:30 w kościele Farnym, a zakończenie u OO. Franciszkanów Mszą Świętą. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich, a szczególnie członków Róż Różańcowych, do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

12. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Wojska Polskiego numery domów: 4, 5, 5b, 6, 8, 8a i 9.