Ogłoszenia Parafialne

XXIV Niedziela Zwykła

1. Dziś III niedziela miesiąca – składka na prace inwestycyjne w naszej parafii. Za ofiarność na ten cel składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Również przy wyjściu z kościoła umieszczona jest puszka do której można złożyć ofiarę na katolickie radio VIA.

2. We wtorek o godz.18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII wraz rodzicami. Serdecznie zapraszamy.

3. W środę na Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczynamy tegoroczne przygotowanie do I Komunii św. w naszej parafii. Na to spotkanie zapraszamy wszystkie dzieci z klas III z naszej parafii wraz z rodzicami.

4. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek na Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczynamy tegoroczne spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Zapraszamy na nie młodzież z klasy VII i starszą.

6. Wydział Duszpasterski naszej diecezji zaprasza Róże Różańcowe na różaniec ulicami Jasła. Odbędzie się on w Jaśle 8 października. Rozpoczęcie o 14:30 w kościele Farnym, a zakończenie u OO. Franciszkanów Mszą Święta o godz.16:00. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich członków Róż Różańcowych z naszej parafii na to religijne wydarzenie.

7. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Rzecznej, numery domów: 12, 14, 15, 15a, 15b i 17.

Hits: 255