XXIV Niedziela Zwykła

1. Dziś w Warszawie uroczystości beatyfikacyjne sług Bożych: Księdza Prymasa Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej. Transmisja tej uroczystości w Telewizji Polskiej o godz. 12.00.

2. W poniedziałek, 13 września, Dzień Fatimski. Uroczysta Msza św. z kazaniem o godz. 19.00, a po niej procesja różańcowa z figurą Matki Bożej wokół kościoła. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań poprzez stronę internetową parafii lub osobiście oraz liczny udział w tym nabożeństwie.

3. We wtorek po wieczornej Mszy św. o 18:30 będzie spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z klas VIII

4. W środę na Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczęcie przygotowań do przyjęcia I Komunii św. dla dzieci klas III mieszkających na terenie naszej parafii. Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na Mszę św. i spotkanie organizacyjne.

5. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W sobotę w Dębowcu o godz. 10.30 odbędzie się pod przewodnictwem ks. Biskupa spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Bardzo prosimy rodziców tej młodzieży o zapewnienie im transportu, aby wszyscy mogli uczestniczyć w tym spotkaniu.

7. W przyszłą niedzielę, III niedziela miesiąca – składka na prace inwestycyjne w naszej parafii.

8. Kustosz Sanktuarium w Dębowcu zaprasza na uroczystości odpustowe w 175 rocznicę objawień w La Salette. Szczegółowy program odpustu wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.

9. W następnym tygodniu we wtorek 21 września o godz. 18:30 spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z klasy VII wraz z rodzicami

10. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Rzecznej, numery domów: 1, 4, 10, 12, 14 oraz ul. Lichtarz, numery domów: 1,4 i 6.