XXII Niedziela Zwykła

1. Dziś w rzeszowskiej Katedrze o godz. 12.00 odbędą się Dożynki Diecezjalne. Duchowo łączmy się w tej modlitwie dziękczynnej za plony.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do MB, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Także w czwartek rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego o godzinie 8:00. Zachęcamy dzieci i młodzież, a także rodziców i wychowawców do wcześniejszego skorzystania z sakramentu pokuty i pełnego uczestnictwa w tej Mszy św.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą. Św., a w piątek od godz. 17.00. Chorych odwiedzimy z sakramentami w piątek od godz. 9:00. Nabożeństwo Pierwszo-sobotnie o godz. 17:00.

5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, dlatego składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Będzie także zmiana tajemnic różańcowych.

6. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z Żółkowa, nr. domów: 150, 154, 159, 160, 167, 171, 149.