XXI Niedziela Zwykła

1. Dziś niedzielę III niedziela miesiąca – składka na prace inwestycyjne w parafii. Serdecznie dziękujemy za ofiarność na ten cel.

2. We wtorek wspomnienie bł. Ks. Władysława Findysza – odpust w Nowym Żmigrodzie. Suma odpustowa pod przewodnictwem Bp. Jana Wątroby o godz. 11.00.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

5. W przyszłą niedzielę w katedrze rzeszowskiej odbędą się Dożynki Diecezjalne. Suma dziękczynna za tegoroczne zbiory o godz. 12.00.

6. Dziękujemy rodzinom które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery domów: 12, 13, 14, 15, 16, 19 i 158.