XXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie i zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe.

2. We wtorek o 18:00 spotkanie dla młodzieży z klasy VIII przygotowującej się do bierzmowania (Mszę św. i katecheza formacyjna)

3. W środę po Mszy św. Nowenna do MB, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W czwartek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

5. W piątek po wieczornej Mszy św. KSM dla młodzieży z klasy VIII i starszej

6. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Jednak w związku z podniesieniem cen gazet (np. „Gość Niedzielny” i „Niedziela” – 10zł.), prosimy potwierdzić u Pana Kościelnego chęć dalszej prenumeraty, gdyż będziemy zamawiać tylko taką ilość tych gazet, która faktycznie jest nam potrzebna.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Kwiatowej, nr. domów: 4, 4b, 6a, 6b, 8 i 8g.