XXII Niedziela Zwykła

1. We wtorek rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Msza święta z tej okazji w intencji dzieci, rodziców, wychowawców i nauczycieli o godz. 18.00. Będziemy się modlić o błogosławieństwo i potrzebne dary Ducha Świętego w zdobywaniu i przekazywaniu wiedzy i umiejętności. Do wspólnej modlitwy serdecznie wszystkich zapraszamy.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek cotygodniowa Adoracja od godz. 17.00.

3. W tym tygodniu przypadają: Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św., a w Pierwszy Piątek od godz. 17.00. Do chorych z sakramentami udamy się w piątek od godz. 9.00. Natomiast Nabożeństwo w Pierwszą Sobotę rozpocznie się o godz. 17.00.

4. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Wiśniowej, numery domów: 51, 53, 55, 57, 61, 63, 63a oraz 69.