XXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca. Msze święte w porządku niedzielnym. Po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Rzeszowie.

2. Ze względów bezpieczeństwa nie będzie jeszcze dziś ogólnej zmiany tajemnic różańcowych. Prosimy odmawiać aktualnie posiadaną tajemnicę, bądź też zmienić ją z zaufaną osobą. Natomiast od przyszłego miesiąca, ze względów sanitarnych, aby zachować bezpieczne odległości, prosimy przełożonych poszczególnych róż, by wcześniej zebrali tajemnice od członków swoich róż, a kapłan po Mszy św. pobłogosławi te tajemnice i przekaże je na powrót przełożonym, którzy rozdadzą je indywidualnie poszczególnym osobom ze swojej róży. Gdyby ktoś jednak odczuwał lęk przed zmianą tajemnic, może odmawiać tę tajemnicę, którą aktualnie posiada.

3. We wtorek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

4. Także we wtorek po wieczornej Mszy świętej spotkanie w kościele dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania z klas VIII. Podobne spotkanie dla klas VII będzie w następnym tygodniu we wtorek, czyli 15 września.

5. W środę na Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczęcie przygotowań do przyjęcia I Komunii św. dla dzieci klas III mieszkających na terenie naszej parafii. Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na Mszę św. i spotkanie organizacyjne.

6. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.

8. Także w przyszłą niedzielę, 13 września o godz. 17.00 uroczysta Msza św. i Nabożeństwo Fatimskie z procesją różańcową wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Intencje można wpisywać za pomocą formularza na stronie internetowej.

9. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy rodziny
z ul. Ogrodowej, numery domów: 1, 2, 3, 5, 6, 6a i 8.