XV Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze święte w porządku niedzielnym.

2. W ostatnią niedzielę była prowadzona zbiórka do puszek na pomoc rodzinom, które ucierpiały w wyniku niedawnych powodzi. Zabrano na ten cel kwotę 4.100zł. Także Panowie strażacy w poniedziałek zbierali dary na pomoc poszkodowanym. Wszystkim ofiarodawcom w imieniu potrzebujących składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

3. W poniedziałek nabożeństwo fatimskie. Uroczysta Msza św. z kazaniem godz. 19.00, a po niej procesja różańcowa z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do Matki Bożej poprzez stronę internetową naszej parafii lub w zakrystii bezpośrednio przed nabożeństwem. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa i wspólnej modlitwy.

4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św.

5. W przyszłą niedzielę – III niedziela miesiąca. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na prace inwestycyjne w naszej parafii.

6. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Floriańskiej, numery domów: 72, 74, 80, 80b, 84, 84b, i 86.