XIV Niedziela Zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Msze św. w porządku niedzielnym. Po południu o godz. 16.30 Nabożeństwo różańcowe i Msza św.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.

3. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św.

4. W sobotę, 13 lipca, o godz. 19.00, Nabożeństwo Fatimskie z procesją wokół kościoła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej wynagradzającej za grzechy świata. Prosimy zabrać ze sobą świece.

5. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy do grupy św. Maksymiliana. Bliższe informacje można znaleźć na tablicy ogłoszeń.

6. Zachęcamy także do pielgrzymki do Mendjugorje pod koniec września. Szczegółowe informacje na plakacie.

7. W następną niedzielę, 14 lipca od godz. 13.00, przy dawnej cerkwi w Świątkowej Wielkiej odbędzie się XVIII Krempiańska Parada Historyczna. Organizatorzy zapraszają.

8. Rusza nabór do projektu Akademia Pełni Życia, który skierowany jest do osób niesamodzielnych w wieku 60+ zamieszkałych na terenie Jasła, które ze względu na wiek i chorobę wymagają częściowej opieki i pomocy. Szczegóły i zapisy można uzyskać w Miejskim Domu Pomocy Społecznej w Jaśle.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały i ubierały kwiatami nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy Młynarskiej, numery: 5, 8, 8b, 8c, 10 i 16.