XII Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze święte w porządku niedzielnym. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30. Jest to także III niedziela miesiąca, a więc składka z tej niedzieli jest przeznaczona na prace inwestycyjne w naszej parafii. Dzięki waszej ofiarności udało się już spłacić organy, a przed nami kolejne zadanie urządzenia kaplic bocznych oraz malowanie wnętrza kościoła. Za wszelkie ofiary składane na ten cel składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Serdecznie dziękujemy też wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości odpustowych ku czci NSPJ i NSNMP oraz uczestnikom tych uroczystości. Także od mieszkańców ul. Prusa, Sienkiewicza, Reja, Szymborskiej, Kolejowej, Pelczara i lewa strona ul. Grunwaldzkiej, którzy budowali na Boże Ciało ołtarz Miłosierdzia Bożego zostały zamówione 2 Msze św., które zostaną odprawione 12 i 19 lipca o godz. 11.00, a pozostałe środki będą przeznaczone na udekorowanie kaplicy Matki Bożej Fatimskiej.

3. We wtorek po mszy świętej spotkanie dla młodzieży z VIII klasy, która przyjęła w sobotę sakrament bierzmowania.

4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św.

5. Także w czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy chłopców z klasy III SP lub starszych, którzy chcą zostać kandydatami na ministranta. Prosimy, by w tym spotkaniu, które będzie w kościele, towarzyszył im rodzic.

6. W piątek zakończenie Roku Szkolnego. Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00. Serdecznie zapraszamy na nią uczniów, rodziców, nauczycieli i wychowawców.

7. W dniach 1 i 2 lipca odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli na Jasną Górę. Zachęcamy do duchowej łączności za pośrednictwem telewizji, bądź też osobistego udziału.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy rodziny z Żółkowa, numery domów: 157, 118, 175, 94, 115 i 124.