XIII Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze święte w porządku niedzielnym. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30.

2. W poniedziałek Uroczystość Św. Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I Piątek od godz. 17.00. Chorych z Komunią św. I-piątkową, ksiądz będzie odwiedzał w tym miesiącu w następującym porządku: najpierw od godz. 9.00 pojedzie z posługą sakramentalną na ul. Św. Jana z Dukli i do Żółkowa, a następnie od ok. godz. 11.00 do chorych, których zwykle odwiedzał ks. Proboszcz.

5. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo o godz. 17.00.

6. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna będzie czynna: poniedziałek i środa: 17:00 -17:30, a w pozostałe dni – bezpośrednio po rannej Mszy św. W niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca kancelaria jest nieczynna.

7. Dziękujemy rodzicom bierzmowanej w tym roku młodzieży za złożoną ofiarę z tej okazji (900 zł). Została za to zakupiona kadzielnica, która będzie używana w kościele podczas uroczystości.

8. Mieszkańcy prawej strony ul. Grunwaldzkiej i Osiedla Górka Klasztorna, którzy przygotowali ołtarz – św. Jana Pawła II zamówili dwie Msze św. w ich intencji, które będą odprawione 15 i 30 sierpnia o godz. 9.00. Dziękujemy im za ofiarę złożoną na wystrój kaplicy Matki Bożej.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy rodziny z Żółkowa, numery domów: 125, 126, 138, 147, 166, 177 i 188.