XI Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze święte w porządku niedzielnym. Nabożeństwo czerwcowe z procesją o godz. 16.30. Przypominamy, o zachowywaniu w świątyni przepisów sanitarnych zalecanych do ochrony przed coronowirusem.

2. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za przygotowanie ołtarzy na Procesję Bożego Ciała, Panom strażakom za asystę, dzieciom sypiącym kwiaty oraz wszystkim uczestnikom tych uroczystości.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.

4. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. O godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Msza św. o godz. 18.00, a po Mszy św. procesja eucharystyczna wokół kościoła. Po procesji poświęcenie ziół, kwiatów, wianków oraz błogosławieństwo dzieci.

5. W czwartek młodzież przygotowująca się do bierzmowania będzie miała próbę generalną w parafii w Trzcinicy o godz. 19.00. W piątek na wieczornej Mszy świętej otrzymają krzyże, a po Mszy będą mieć spotkanie, na które prosimy, by przynieśli indeksy. Natomiast w sobotę przyjmą sakrament bierzmowania w kościele parafialnym w Trzcinicy o godz. 17.00.

6. W piątek i sobotę w naszej parafii Uroczystość Odpustowa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

W piątek – I dzień odpustu. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i suma odpustowa o godz. 18.00.

W sobotę – II dzień odpustu. Msze św. o godz. 7.00, suma odpustowa o godz. 11.00 i po południu o godz. 18.00.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tych uroczystościach.

7. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła przed odpustem w czwartek na godz. 8.00 prosimy rodziny z Żółkowa, numery domów: 178. 110, 114, 113, 112 i 117.