Wniebowstąpienie Pańskie

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. O godz. 17.00 uroczysta Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.
W związku z następstwami powodzi, na prośbę Caritas Diecezji Rzeszowskiej, przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszek na pomoc poszkodowanym, a także nabyć cegiełki w cenie 5 zł., jako pomoc na zorganizowanie letniego wypoczynku dla dzieci z Ukrainy.

2. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej.

3. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z nabożeństwem czerwcowym.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św., a w piątek od godz. 17.00. Chorych z comiesięczną Komunią św. będziemy odwiedzać w piątek od godz. 9.00.

5. W sobotę o godz. 10.00 w rzeszowskiej katedrze święcenia kapłańskie. Prosimy o modlitwę w intencji kandydatów do kapłaństwa.

6. W sobotę, w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, po wieczornej Mszy św. młodzież naszej parafii organizuje czuwanie modlitewne połączone z dziękczynieniem za przyjęcie sakramentu bierzmowania. Serdecznie zapraszamy.

7. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie okresu wielkanocnego. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Wojska Polskiego, numery nieparzyste od 19 do 33b.