V Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. O godz. 14.30 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.

2. We wtorek liturgiczne wspomnienie MB z Loudes i Światowy Dzień Chorego. W tym dniu szczególnie modlimy się w intencji chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują.

3. We wtorek o godz. 13.00 w salce na plebani odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.

4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.

5. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Z okazji stulecia urodzin św. Jana Pawła II zaplanowaną na 17 maja br., organizowana jest Narodowa Pielgrzymka do Rzymu. Z naszej diecezji taką pielgrzymkę organizuje biuro „Pielgrzym” z Rzeszowa. Zainteresowanych udziałem w tej uroczystości prosimy o kontakt z tym biurem.

7. Także z parafią w Trzycinicy organizujemy w dniach 27 -30 sierpnia br. pielgrzymkę na Wschód „Śladami bohaterów Trylogii”. W programie m.in. zwiedzanie Chocimia, Kamieńca Podolskiego, Zbaraża, Krzemieńca i Lwowa. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na tablicy ogłoszeń oraz stronie internetowej parafii. Zapisy wraz z zaliczką można dokonywać w kancelarii parafialnej. Zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania.

8. W przyszłą niedzielę – III niedziela miesiąca. Składka na prace inwestycyjne w naszej parafii.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery: 19, 158, 22, 181, 23 i 24.