V Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. O godz. 16.00 nabożeństwo Gorzkich Zali, a po nim Msza św. Po Mszy św. Rada Rodziców SP nr 7 wraz z uczniami, zapraszają na kiermasz wielkanocny. Dochód uzyskany z tej sprzedaży będzie przeznaczony na organizację Dnia Dziecka.

2. Dzisiaj o godz. 14.30 na plebani spotkanie Rady Parafialnej, które będzie dotyczyło podjęcia decyzji o zakupie nowych organów.

3. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Fatimskiej i spotkanie grupy Emaus.

4. W czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek o godz. 18.00 Msza św., podczas której młodzież klas VIII SP i III Gimnazjum otrzyma krzyże w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy również rodziców do uczestniczenia w tym obrzędzie. Po Mszy świętej Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii. Trasa Drogi Krzyżowej będzie prowadziła od kościoła parafialnego ulicą Grunwaldzką, Pelczara i Pigonia, do kościoła Sióstr Wizytek na Górce. Po jej zakończeniu możliwość adoracji relikwii Krzyża Świętego. Panów strażaków prosimy o zabezpieczenie trasy, a wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie.

6. W przyszłą niedzielę, Niedziela Palmowa i Światowy Dzień Młodzieży. W tym dniu zapraszamy młodzież naszej parafii, a szczególnie kandydatów do bierzmowania, na godz. 11.45 do kościoła OO Franciszkanów, do świętowania tego Dnia Młodzieży wraz z ks. Biskupem. Prosimy, aby zabrać ze sobą palmę lub zieloną gałązkę.

7. Za tydzień w niedzielę na plebani o godz. 14.30 spotkanie dla członków Akcji katolickiej. Serdecznie zapraszamy.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny ul. Kolejowej, numery parzyste od 16 do 30.