V Niedziela Wielkanocna

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. Nabożeństwo majowe o godz. 16.30.

2. W związku z obowiązującymi przepisami państwowymi dotyczącymi ilości uczestników Mszy św., prosimy, aby do kościoła wchodzić tylko przez główne wejście. Przy wejściu na stoliku są przygotowane kartki z numerami. Wchodząc do kościoła, prosimy, aby zabrać taką kartkę ze sobą i położyć ją na ławce, a po Mszy św., wychodząc z kościoła, pozostawić ją w koszyku. Kartek z numerami jest tyle, ile osób może jednocześnie przebywać w kościele. Jeśli komuś zabraknie numeru, prosimy, aby pozostał na zewnątrz kościoła. Jest włączone nagłośnienie zewnętrzne i są również wystawione ławki. Także kapłan z Komunią św. wyjdzie na schody wejściowe, aby umożliwić przyjęcie do Komunii św. bez konieczności wchodzenia do środka. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i prosimy, aby dostosować się to tych wymogów.

3. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

4. We wtorek wypada Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki, połączony z Dniem Położnej. Wszyscy wiemy, że w ostatnim czasie pielęgniarki ciężko pracują, narażając życie swoje i swoich rodzin na zakażenie Covid-19. Dlatego potrzebują naszego wsparcia duchowego i zwykłej ludzkiej solidarności. W związku z tym podczas nabożeństwa majowego będzie szczególnie modlić się w ich intencji.

5. W środę o godz. 19.00 Msza św. i pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Uroczystą Mszę św. z kazaniem, odprawi zaproszony kapłan. Po Mszy przed figurą Matki Bożej Fatimskiej odmówimy różaniec połączony z naszymi prośbami. Prośby i podziękowania do Matki Bożej można umieścić na stronie internetowej naszej parafii lub złożyć je w zakrystii bezpośrednio przed nabożeństwem. Zachęcamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

6. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W piątek w kościele o godz. 18.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery: 183, 200, 125, 124, 180, 123, 121 i 122.