IV Niedziela Wielkanocna

1. Dziś I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Msze św. w porządku niedzielnym, a nabożeństwo majowe o godz. 16.30. W tym miesiącu nie będzie zmiany tajemnic różańcowych, prosimy o odmawianie tajemnicy, którą aktualnie posiadamy. Dzisiaj także rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

2. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek Uroczystość św. Stanisława BM, Patrona Polski.

5. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery: 127, 170, 202, 126, 195 i 191.