Uroczystość Chrystusa Króla

1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla – po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do NSPJ i akt poświęcenia. Za udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Jest to również święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

2. Dzisiaj także przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na remont Ośrodka Caritas w Myczkowcach.

3. W ostatnią niedzielę, była zbiórka na ogrzewanie kościoła. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

4. Do końca listopada po Mszy św. wieczornej modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.

5. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

6. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W piątek spotkanie  KSM-u.

8. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św., a w pierwszy piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

9. Nabożeństwo I-sobotnie o godz. 17.00.

10. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Od tej niedzieli u Pana Organisty, przed lub po Mszy św., można się zaopatrzyć w opłatki wigilijne. Ofiary składane przy tej okazji niech będą również pewną formą wdzięczności za posługę Pana Organisty w naszej parafii.

11. Ta tydzień jest również I niedzielą miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie i zmiana tajemnic różańcowych. Po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe.

12. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Granicznej numery domów: 16, 17a, 18, 18a i 22.