XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś III niedziela miesiąca. Składka z tej niedzieli, zamiast na prace inwestycyjne w parafii, jest przeznaczona na ogrzewania kościoła. Bardzo prosimy o ofiarność na ten cel.

2. Także dzisiaj o godz. 15.00 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej, a o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach.

3. Przez cały listopad po Mszy św. wieczornej modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.

4. W poniedziałek o godz. 18.00 spotkanie dla dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.

5. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

6. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej i spotkanie grupy biblijnej Emaus, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla – święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

8. Także w tym dniu będzie prowadzona zbiórka do puszek na remont Ośrodka Caritas w Myczkowcach.

9. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Granicznej numery domów: 12c, 13, 14, 14a, 15, 15a i 17.