Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Przy tej okazji chcemy serdecznie podziękować członkom Parafialnego Oddziału Caritas oraz darczyńcom, za wszelką pomoc niesioną ludziom potrzebującym. „Bóg zapłać”.

2. Przy wyjściu z kościoła na stoliku umieszczony jest pojemnik do którego można składać skarbonki Caritasu z ofiarami wielkopostnymi.

3. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego oraz Dzień Świętości Życia.

4. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.

5. Również we wtorek o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII.

6. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.