Poniedziałek Wielkanocny

1. Dziś Msza św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Składka z dzisiejszego święta przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

2. Bardzo serdecznie dziękujmy tym wszystkim, którzy przyczynili się do głębszego przeżycia liturgii Wielkiego Tygodnia i Rezurekcji:
– Parafianom, a szczególnie osobom które przygotowały dekorację Ciemnicy i Bożego Grobu.
– Panu Kościelnemu, Panu Organiście, chórowi i Liturgicznej Służbie Ołtarza za przygotowanie i zaangażowanie w liturgię,
– na ręce Pana Grzegorza Kurowskiego dziękujemy członkom Ochotniczej Straży Pożarnej za pełnienie straży przy Bożym Grobie i w czasie procesji rezurekcyjnej,
– Pani Czech, za dary na stół wielkanocny,
– Parlamentarzystom, władzom samorządowym, powiatowym, organizacjom świeckim i kościelnym oraz wszystkim, od których płynęły do nas życzenia świąteczne,
– wszystkim, którzy w jakiekolwiek sposób starali się, aby jak najpiękniej i najgodniej uczcić Chrystusa w tajemnicy męki, śmierci i zmartwychwstania.
Wszystkim za wszystko niech Zmartwychwstały Jezus wynagrodzi swoją łaską.

3. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I piątek od godz. 17.30. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

5. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo I-sobotnie.

6. Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia. O godz. 16.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Będzie można też przynieść do kościoła skarbonki Caritasu z ofiarami wielkopostnymi. W tym dniu wraz z całym Kościołem w Polsce rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.

7. Również za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.