III Niedziela Wielkanocna

1. Dziś rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny obchodzony pod hasłem: „Powołani do wspólnoty – komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. Przy tej okazji zachęcamy do częstego czytania Pisma Świętego.

2. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej.

3. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. spotkanie dla członków Grupy dla Intronizacji NSPJ. Na to spotkanie zapraszamy także wszystkich chętnych pragnących włączyć się w działalność tej grupy.

4. W sobotę w Rzeszowie odbędzie się ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi. Przybędą tysiące mężczyzn z całej Polski, aby dać świadectwo wiary i miłości do Boga, Maryi i naszej Ojczyzny. Początek spotkania na Rynku w Rzeszowie o godz. 9:15. Następnie uczestnicy przejdą ulicami miasta do katedry rzeszowskiej. Tam odbędzie się dalsza część spotkania. Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mężczyzn szukających Boga w swoim życiu i w życiu swoich rodzin.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o nowe powołania kapłańskie i zakonne.