Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dziś Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy okres Bożego Narodzenia. Jest to również I niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie i zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe. Także po południu o godz. 15.00 na plebani spotkanie opłatkowe dla grup parafialnych: Rady Parafialnej, Akcji Katolickiej, Chóru, Caritasu, Grupy Intronizacyjnej i Grupy Emaus. Serdecznie zapraszamy.

2. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W związku z pytaniami odnośnie sprzątania kościoła, wyjaśniamy, że przy wyjściu z kościoła jest umieszczona skarbonka do której prosimy o składanie dobrowolnych ofiar na sprzątanie świątyni. Nie wyznaczamy konkretnych ulic ani kwot, ale prosimy, aby w każdym miesiącu w miarę swoich możliwości złożyć tam jakąś ofiarę. Zebrane w ten sposób pieniądze będą w całości przeznaczone na wynagrodzenie dla osoby sprzątającej, zakup środków czystości i kwiaty do kościoła. Za wyrozumiałość i ofiarność na ten cel składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

4. W tym tygodniu dalszy ciąg odwiedzin kolędowych w następującym porządku:

Poniedziałek (08.01) – od godz. 15.00 – 21.00.
I ksiądz: – ul. Grunwaldzka lewa strona od ul. Pelczara do krzyżówki z ul. Kolejową do Państwa Słowik.
II ksiądz: – ul. Grunwaldzka prawa strona od pomnika do Sióstr Wizytek, a następnie ul. Pigonia od numeru 1.

Wtorek ( 09.01) – od godz. 15.00 – 21.00.
I ksiądz: – ul. Prusa od krzyżówki z ul. Kolejową.
II ksiądz: – ul. Pigonia cd.

Środa (10.01) – od godz. 15.00 – 21.00.
I ksiądz: – ul. Reja, ul. Szymborskiej i ul. Sienkiewicza.
II ksiądz: – ul. Weigla – od krzyżówki z ul Kolejową.

Czwartek (11.01) – od godz. 15.00 – 21.00.
I ksiądz: – ul. Kolejowa od ul Grunwaldzkiej.
II ksiądz: – ul Weigla cd.

Piątek: (12.01) – od godz. 15.00 – 21.00.
I ksiądz: – ul. Kolejowa cd.
II ksiądz: – ul. Św. Faustyny.

Sobota: (13.01) – od godz. 9.00 – 20.00.
I ksiądz: – ul. Wiśniowa od nr 1.
II ksiądz:ul. Klasztorna od nr 109 – Pana Bemben i ul. Wileńska.