II Niedziela Zwykła

1. W wtorek o 18.00 spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z klasy VIII.

2. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. W piątek Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego Patrona Diecezji Rzeszowskiej. Pamiętajmy o modlitwie w intencji naszej diecezji.

5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Słowa Bożego.

6. Zachęcamy do składania dobrowolnych ofiar na sprzątanie kościoła do skarbonki umieszczonej przy wyjściu z kościoła, bądź też wpłaty na ten cel na konto bankowe parafii.

7. W tym tygodniu dalszy ciąg odwiedzin kolędowych w następującym porządku:

Poniedziałek (15.01) – od godz. 15.00 – 21.00.
I ksiądz: – ul. Ogrodowa obie strony ulicy od ul. Floriańskiej.
II ksiądz: – ul. Grunwaldzka od sióstr Wizytek obie strony ulicy do końca.

Wtorek ( 16.01) – od godz. 15.00 – 21.00.
I ksiądz: – ul. Kwiatowa od nr 1.
II ksiądz: – ul. Floriańska od ul. Klasztornej.

Będzie to zakończenie wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Wszystkim parafianom składamy serdeczne podziękowanie za życzliwe przyjęcie i sugestie duszpasterskie. Dziękujemy również za składane w domach, czy na tacę w kopertach, ofiary z racji kolędy. Ofiary te, zgodnie z zarządzeniem księdza biskupa, będą w części przekazane do Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie i na działalność duszpasterską. Gdyby ktoś z jakiś powodów nie mógł przyjąć wizyty duszpasterskiej w wyznaczony czasie, a chciałby to jeszcze uczynić, prosimy, aby zgłosić się w tym tygodniu do kapłana, który odwiedzał dany rejon parafii i umówić się z nim na indywidualne spotkanie.