III Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze św. jak w każdą niedzielę.

O godz. 16.00 w kościele czuwanie modlitewne przy Bożym żłóbku prowadzone przez wspólnotę kobiet Lidia. Serdecznie zapraszamy.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej i spotkanie grupy Emaus.

3. W czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII

4. W piątek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII.

5. W tym tygodniu wypada I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I Piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

6. W sobotę święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. z obrzędem poświęcenia gromnic o godz. 7.00, 9.00 i 17.00. Po Mszy św. popołudniowej nabożeństwo I soboty miesiąca.

W tym dniu obchodzimy także Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji.

7. Także w sobotę po Mszy św. spotkanie KSM-u.

8. Za tydzień I niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna. W pierwsze niedziele miesiąca będą w naszej parafii Msze święte z udziałem dzieci, dlatego zapraszamy wszystkie dzieci za tydzień na godz. 11.00. Składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w czwartek, na godz. 8.00, prosimy rodziny ul. Pelczara, numery od 22 do 42.