II Niedziela Zwykła

1. Dziś III niedziela miesiąca – składka przeznaczona jest na prace inwestycyjne w naszej parafii. Msze św. i Nieszpory jak w każdą niedzielę.

O godz. 15.00 na plebani spotkanie opłatkowe dla Grupy Emaus, Grupy Intronizacyjnej, Chóru oraz zespołów muzycznych działającym w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej, a w czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W czwartek święto św. Franciszka Salezego i odpust u Sióstr Wizytek na Górce. Siostry serdecznie zapraszają na sumę odpustową o godz. 17.00.

4. W piątek, święto Nawrócenia św. Pawła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

5. W sobotę po Mszy św. spotkanie KSM-u.

6. Za tydzień w niedzielę (27 stycznia) o godz. 16.00 grupa modlitewna kobiet Lidia poprowadzi czuwanie przy żłóbku. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

7. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny ul. Grunwaldzkiej, numery od 105D do 123.

8. Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej parafii. Wszystkim parafianom składamy serdeczne podziękowanie za życzliwe przyjęcie i sugestie duszpasterskie. Dziękujemy również za składane ofiary z racji kolędy. Będą one zgodnie z zarządzeniem księdza biskupa w części przekazane do Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie i na działalność duszpasterską. Gdyby ktoś z jakiś powodów nie mógł przyjąć wizyty duszpasterskiej w wyznaczony czasie, a chciałby to jeszcze uczynić, prosimy, aby zgłosił się w tym tygodniu do kapłana, który odwiedzał dany rejon parafii i umówić się z nim na indywidualne spotkanie.