XIX Niedziela Zwykła

1. W środę po Mszy św. Nowenna do MB, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W piątek, 13 sierpnia, Dzień Fatimski. O godz. 19.00 uroczysta Msza św. z kazaniem, a po niej nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do Matki Najświętszej poprzez stronę internetową lub osobiście oraz licznego udziału w tym nabożeństwie.

3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie wieńców dożynkowych, owoców, ziół i kwiatów. W tym dniu będziemy także dziękować Panu Bogu za tegoroczne zbiory.  Jest to również III niedziela miesiąca. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na prace inwestycyjne w parafii. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdecznie „Bóg zapłać”.

4. Rodzice dzieci i młodzieży, które w tym roku przyjęły I Komunię św. i sakrament bierzmowania, złożyli ofiarę na dar ołtarza do naszego kościoła, za którą został zakupiony okazały kielich mszalny wraz pateną oraz nowa kapa na uroczystości pogrzebowe i zamówiony nowy ornat na uroczystości odpustowe ku czci NSNMP. Ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania.

5. Przypominany, że do końca sierpnia trwają zapisy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która planowana jest w lutym 2022r. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisu i udziału we wspólnym pielgrzymowaniu.

6. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Młynarskiej, numery domów: 3a, 5a, 5b, 8a i 15.