XVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś I Niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe.

2. Zgodnie z zapowiedzią, przy wyjściu z kościoła umieszczona jest skrzynka, do której można złożyć ofiarę na rzecz powodzian, którzy ucierpieli w czasie ostatnich burz i nawałnic.

3. Dziś także rozpoczynamy miesiąc sierpień – miesiąc ważnych wydarzeń historycznych. Niech ten miesiąc będzie dla nas okazją do bardziej intensywnej modlitwy za Ojczyznę oraz do składania Bogu duchowych ofiar, zwłaszcza daru abstynencji i trzeźwości.

4. W środę po Mszy św. Nowenna do MB, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek święto Przemienienia Pańskiego.

6. W tym tygodniu wypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I Piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

7. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo I- sobotnie.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Wojska Polskiego, nr. domów: 42, 44, 46, 46a i 48.