Uroczystość Wniebowzięcia NMP

1. Dziś Uroczystość Wniebowzięcia NMP, ale także III niedziela miesiąca, dlatego składka z tej niedzieli przeznaczona jest na prace inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać za składane ofiary.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do MB, a w czwartek o 17.00 cotygodniowa adoracja.

3. W przyszłą niedzielę 22 sierpnia 2021 r. w naszej diecezji odbędą się spotkania młodzieży związane z Symbolami Światowych Dni Młodzieży. W Jaśle czuwanie modlitewne i Eucharystia będzie w parafii pw. św. Antoniego (OO. Franciszkanie), rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 18.00. Zachęcamy młodzież do uczestnictwa.

4. Dożynki Diecezjalne odbędą się 29 sierpnia 2021 r. w katedrze rzeszowskiej. Przyjmowanie delegacji z wieńcami i chlebem o godz. 11.00. Suma dziękczynna o godz. 12.00.

5. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w piątek, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Młynarskiej, nr. domów: 5, 8, 8b, 8c, 10, 16.