XXXII Niedziela Zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie i zmiana tajemnic różańcowych. Po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach, a po nim Msza św.

2. Przez cały listopad po Mszy św. wieczornej modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.

3. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

4. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie dla grupy biblijnej Emaus.

5. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek Narodowe Święto Niepodległości. Z tej racji Biskup Rzeszowski udziela wszystkim wiernym dyspensy od zachowania pokutnego charakteru piątku. Prosimy o udekorowanie naszych domów flagami biało-czerwonymi i modlitwę w intencji naszej Ojczyzny.

7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

8. Także w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Wiśniowej, nr. domów: 45, 51, 53, 55, 57, 61, 63 i 63a.