XXXII Niedziela Zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie i zmiana tajemnic różańcowych. Po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe z wypominkami za zmarłych i Msza św. Przez cały listopad po Mszy św. wieczornej będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach.

2. Także dziś o godz. 15.00 na plebani spotkanie parafialnego zespołu Caritas.

3. W środę nowenna do Matki Bożej i spotkanie grupy Emaus, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W czwartek Narodowe Święto Niepodległości. Prosimy o udekorowanie naszych domów flagami biało-czerwonymi i modlitwę w intencji naszej Ojczyzny.

5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

6. Także w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej.

7. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. św. Jana z Dukli, numery domów: 39a, 41, 41a, 43, 43a, 45 i 45a.

8. Radosna wiadomość:
Ojciec św. Franciszek mianował ks. Jana Gibałę Kapelanem Honorowym Ojca Świętego. Uroczyste wręczenie prałatury przez ks. kanclerza nastąpi dzisiaj na Mszy św. o godz. 9.00. Ciesząc się z tego wyróżnienia, życzymy ks. Prałatowi Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na następne lata.