Ogłoszenia Parafialne

XXXII Niedziela Zwykła

1. Dziś obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym poświęcony pomocy chrześcijanom w Sudanie Południowym. Z tej okazji przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek na ten cel.

2. O godz. 14.30 na plebani spotkanie Akcji katolickiej.

3. Nabożeństwo za zmarłych przez cały listopad w dni powszednie codziennie po Mszy św. wieczornej.

4. W poniedziałek Narodowe Święto Niepodległości. O godz. 9.00 u OO Franciszkanów uroczysta Msza św. Prosimy o udekorowanie naszych domów flagami biało-czerwonymi i modlitwę w intencji naszej Ojczyzny.

5. W środę Nowenna do Matki Bożej, a czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W sobotę 16 listopada, Siostry Wizytki zapraszają na Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej. Msza św. w kościele klasztornym o godz. 7.00 rano i suma odpustowa o godz. 11.00, a po niej Nowenna do Matki Miłosierdzia.

7. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca, dlatego składka będzie przeznaczona na prace inwestycyjne w naszej parafii – spłatę organów w kościele. Za ofiarność na ten cel składamy wszystkim ofiarodawcom serdeczne „Bóg zapłać”.

8. W tym dniu będziemy też obchodzić Światowy Dzień Ubogich.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy św. Jana z Dukli numery: 54, 54a, 56, 62, 64, 64a i 66.

Hits: 198