XXXI Niedziela Zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

2. Przedstawiciele Stowarzyszenia Budowy Pomnika Chrystusa Króla Polski przed kościołem prowadzą dziś zbiórkę do puszek na dokończenie budowy pomnika. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.

3. Nabożeństwo za zmarłych przez cały listopad w dni powszednie codziennie po nim Msza św. wieczornej.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 na plebani spotkanie Akcji katolickiej.

7. Również w przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym poświęcony pomocy chrześcijanom w Sudanie Południowym. Z tej okazji przed kościołem będzie prowadzona zbiórka do puszek na ten cel.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy św. Jana z Dukli numery: 40, 42, 42a, 44, 46, 48, 50, 50a.