XXX Niedziela Zwykła

1. Dziś rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na cele misyjne. Także u pana kościelnego w zakrystii można nabyć kalendarze misyjne na rok 2023 w cenie 10 zł.

2. We wtorek o godz. 18:00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klasy VII.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej, a po niej spotkanie grupy biblijnej.

4. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W sobotę spotkanie KSM-u.

6. W przyszłą niedzielę Rocznica Poświęcenia Kościoła.

7. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, czas szczególnej modlitwy za zmarłych z naszych rodzin. Tak jak to było w zeszłym roku, chcemy zaprosić wszystkich do wspólnej modlitwy wypominkowej za zmarłych z Waszych rodzin na konkretny dzień. Dlatego na kartce wypominkowej prosimy dopisać u góry datę ich odczytania. Wypełnione czytelnie wypominki prosimy złożyć w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Wypominki składane do 1 listopada będą również umieszczone na stronie internetowej parafii. Kartki wypominkowe są wyłożone na bocznych ołtarzach oraz na stoliku pod chórem.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Wiśniowej, nr. domów: 27, 28, 29, 30, 31 i 32.