XXIX Niedziela Zwykła

1. Dziś III niedziela miesiąca – składka z tej niedzieli przeznaczona jest na prace inwestycyjne w naszej parafii.

2. Także dziś obchodzimy XXII Dzień Papieski. Wzorem lat ubiegłych z tej okazji przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek na żywy pomnik Jana Pawła II, czyli stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

3. Przez cały październik w dni powszednie o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa różańcowe.

4. We wtorek o godz. 18:00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klasy VIII.

5. W środę Nowennia do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W sobotę wspomnienie św. Jana Pawła II. Po Mszy św. młodzieżowe spotkanie KSM-u.

7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień Misyjny. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele misyjne.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Wiśniowej, nr. domów: 22, 23, 24, 25a, 25b i 27a.

Przypomnienie: W poniedziałek, 17 października, w Domu Ludowym w godz. 16.00 – 18.00 będzie możliwość zagłosowania na projekt numer 12, dotyczący budowy kortu tenisowego i boiska do gry w siatkówkę przy Szkole Podstawowej nr 7  w ramach Obywatelskiego Budżetu na rok 2023. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty i oddania swojego głosu na budowę obiektów sportowych na naszym osiedlu.