XXVII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe i Msza św. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

2. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie codziennie o godz. 17.30, a po nim Msza św. Zachęcamy do licznego udziału.

3. W środę po Różańcu Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej.

4. W czwartek o 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII SP.

5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XVIII Dzień Papieski. W tym dniu przed kościołem będzie prowadzona zbiórka do puszek na żywy pomnik Jana Pawła II, czyli stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

6. W sobotę, 13 października, o godz. 17.30 ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału. Prosimy zabrać ze sobą na procesję świece. W tym dniu wypadają też imieniny ks. Bpa Edwarda Białogłowskiego. Polecajmy go w naszych modlitwach. Po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży KSM-u.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 spotkanie Akcji Katolickiej.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w piątek, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Weigla – numery domów od 1 do 18.