XXVII Niedziela Zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe i Msza św.

2. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie codziennie o godz. 17.30, a po nim Msza św. Zachęcamy do licznego udziału.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej i spotkanie grupy Emaus.

4. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 spotkanie Akcji Katolickiej.

7. Również w przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XIX Dzień Papieski. Z tej okazji przed kościołem będzie prowadzona zbiórka do puszek na żywy pomnik Jana Pawła II, czyli stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

8. W tym dniu przypada także ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 17.00 uroczysta Msza św., a po niej procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej z modlitwą różańcową. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału. Prosimy zabrać ze sobą na procesję świece.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy św. Jana z Dukli, numery: 87, 89, 93, 97 i 99.